سازمان انرژی اتمی نیروی امریه جذب می نماید

 


سازمان انرژی اتمی ایران در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، به تعداد محدود از بین فارغ التحصیلان رشته های ذیل در مقاطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد که مایل به گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه در سازمان می باشند به صورت امریه جذب نماید..


اعطاي جايزه‌هاي تحصيلي به دانشجويان برتر كشور

بنياد ملّي نخبگان بر اساس آييننامة «اعطاي جايزههاي تحصيلي به دانشجويان صاحب استعداد برتر» تسهيلات ويژهاي را در قالب چهار جايزة آموزش، پژوهش، فنّاوري و فرهنگ به دانشجويان صاحب استعداد برتر دانشگاهها و پژوهشگاههاي كشور اعطا ميكند.


حمایت از چاپ مقالات علمی

در راستاي نيل به اهداف پژوهشي دانشگاه و تشويق اساتيد، كارمندان و دانشجويان مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری براي چاپ مقالات علمی، مساعدت هايي از طرف دانشگاه بر اساس شرايط ذيل به عمل مي آيد.


بازدید رئیس موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری از پالایشگاه

رئیس موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به همراه مدیران و اعضای مرکز امنیت سایبری و فناوری اطلاعات در سفری یک روزه از پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد(خانگیران) بازدید کرد.

در این بازدید یک روزه طی جلسات برنامه ریزی شده با منبتی مدیر عامل پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و تیم فناوری مقرر گردید دو پروژه در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت سایبری به سفارش تیم فناوری پالایشگاه توسط مرکز امنیت سایبری و فناوری اطلاعات اقبال انجام و پشتیبانی شود.

قابل ذکر است  تفاهم نامه ای با محوریت پژوهش و فناوری قبلا به امضای طرفین رسیده است.


اولین گردهمایی اساتید گروه برق و رباتیک

اولین گردهمایی اساتید گروه برق و رباتیک مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به میزبانی مرکز تحقیقات برق و رباتیک در تاریخ 95/09/03 برگزار گردید.

در این گردهمایی از استاید فعال و برجسته گروه برق و رباتیک و دانشجویان برتر تقدیر شد.

اهداف گردهمایی:
الف) ارتقاء شاخص پژوهشی گروه و همکاری با مرکز تحقیقات
ب) بررسی راهکارهای جذب دانشجو و اضافه شدن مقطع کارشناسی ارشد برق
ج) همکاری در برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش امسال


فراخوان ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی

به اطلاع مي رساند حوزه پژوهش و فناوري از كليه اساتید و دانشجوياني كه داراي دستاوردهاي پژوهشي، اختراع، توليد فناوري و ساير دستاوردهايي كه امكان ارائه در نمايشگاه هفته پژوهش را دارند دعوت مي نمايد دستاوردهاي خود را حداکثر تا تاریخ 1395/09/13ارائه نمایند. لازم به ذكر است، دستاوردهاي برتر جهت نمايش در غرفه موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری واقع در نمايشگاه بين المللي، با حضور خود پژوهشگران در هفته پژوهش انتخاب خواهند شد.
جهت هماهنگي و ارائه دستاوردهاي خود به واحد پژوهش و فناوری واقع در طبقه چهارم ساختمان مرکزی مراجعه نمايند و يا با شماره تلفن 38210075 داخلي 203 یا 38220899 تماس حاصل نمايند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری : 14 / 09/ 95 الی 17 /09/ 95


بازدید حوزه پژوهشی موسسه از مرکز مهارت های پیشرفته ارم

حوزه پژوهشی مؤسسه آموزش اقبال لاهوری و هیئت همراه در طرح بازدید همگانی سازمان های فنی و حرفه ای، از مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم به عنوان یکی از معتبرترین و باسابفه ترین مراکز آموزشی فنی و حرفه ای در مشهد بازدید کردند.
این بازدید با رویکرد پژوهشی در راستای تفاهم نامه بین موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری و اداره کل فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی صورت گرفت.

 


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  صفحات