اولين نشست صنعت و دانشگاه در مؤسسه آموزش عالي اقبال لاهوري برگزار گرديد

اولين نشست صنعت و دانشگاه يك شنبه مورخ 1394/2/6 با حضور مديران مؤسسه ومدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي، جناب آقاي مهندس ملك جعفريان و نيز معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات؛ در محل مؤسسه آموزش عالي اقبال لاهوري برگزار گرديد. مهندس ملك جعفريان ضمن استقبال از انجام همكاري هاي فني و پژوهشي با مؤسسه  آموزش عالي اقبال لاهوري،موافقت خود را با امضاء تفاهم نامه اي بين شركت و دانشگاه اعلام نمودند.


برگزاري اولين جلسه شوراي پژوهش،فناوري و كارآفريني مؤسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

اولين جلسه شوراي پژوهش،فناوري و كارآفريني مؤسسه آموزش عالي اقبال لاهوري شنبه مورخ 1394/2/5  تشكيل گرديد. در اين جلسه بر روي محورهاي زير بحث گرديد:

  •   پيشنهاداتي در راستاي ارتقاء فعاليت هاي پژوهشي استادان و دانشجويان مؤسسه ارائه گرديد.
  •  راهكارهايي براي تقويت ارتباط با صنعت ؛ با هدف فراهم كردن زمينه هاي اشتغال براي فارغ التحصيلان و توانمند سازي دانشجويان در ابعاد علمي، ارائه گرديد.

برگزاري پنجمين دوره كنفرانس مجازي بين المللي مهندسي كامپيوتر و دانش

 پنجمين دوره كنفرانس مجازي بين المللي مهندسي كامپيوتر و دانش (ICCKE 2015)  در آبان سال 1394؛ در دانشگاه فردوسي برگزار خواهد شد. اين كنفرانس به صورت كاملا مجازي برنامه ريزي و اجرا، و با مشاركت انجمن هاي علمي تخصصي برگزار مي شود. مقاله هاي پذيرفته شده در اين كنفرانس در IEEE Explore نمايه و منتشر خواهد شد.


اصول مقاله نويسي

مقاله نویسی یکی از اساسی ترین روش های ارائه نتایج تحقیقات و پژوهش های علمی است. مقاله علمی را می توان گزارش مکتوبی دانست که حاوی نتایج اساسی یک تحقیق بوده و سازمان یافته و منطبق بر موازین علمی باشد.


دسترسي به مقاله هاي علمي فارسي

يکی از نیازهای اصلی کاربران اینترنت و از جمله دانش پژوهان موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري، دسترسی به مقاله های فارسی علمی پژوهشی می باشد . به منظور تامین این نیاز مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري دسترسی به متن کامل مقالات فارسی را از طریق پایگاه های مگ ایران و سیویلیکا فراهم نموده است.


چگونه یک مقاله علمی - پژوهشی بنویسیم ؟

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، یکی از اصلی ترین مخاطبان مقالات علمی پژوهشی هستند. هر دانشجویی باید بتواند در زمان فارغ التحصیلی یا در زمان پایان یک دوره درسی، نتایج تحقیقات و مطالعاتش را به صورت یک مقاله پژوهشی منتشر کند. اما مشکل از آنجایی شروع می شود که خیلی از دانشجوها، علی رغم داشتن دانش و توانایی کافی در موضوع مورد تحقیقشان، نمی توانند به خوبی از عهده نگارش مقاله و ارائه یافته های شان برآیند. اگر شما هم با این مشکل برخورد کرده اید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.


پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران راه اندازی شد.

پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران،در آدرس www.Sakhtar.com با هدف معرفی خدمات و جایگاه علمی و اجرایی افرادی که در ساختار کنفرانسها، ژورنالها و گردهمایی های علمی پژوهشی به نقش آفرینی پرداخته اند، توسط مجموعه سیویلیکا راه اندازی گردید.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  صفحات