طراحی و ساخت نمونه آزمایشگاهی ارتز بلند اندام تحتانی همراه با مفصل زانو در بیماران فلج اطفال

استاد و محقق دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با پشتیبانی مادی و معنوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور طراحی وساخت نمونه آزمایشگاهی  "ارتز بلند اندام تحتانی" همراه با مفصل زانوی قدرتی در بیماران فلج اطفال را انجام داد.


حمایت از شرکت‌های دارای طرح­های فناورانه در حوزه صنعت برق و انرژی

«مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی» به منظور تکمیل بخشی از ظرفیت سال 94 خود، تعداد محدودی از شرکتهای دارای طرح­های فناورانه در حوزه صنعت برق و انرژی را از طریق فراخوان عمومی پذیرش مینماید.


شاخص‌های توسعه فناوری تعیین شد

رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شاخص های توسعه فناوری در مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی در قالب یک پروژه تدوین و در اختیار ستادها قرار گرفته است.


آغاز ثبت‌نام در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

 

ثبتنام اولیه جهت حضور در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از ۱۶ خردادماه ۹۴ آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

براساس اطلاعیهی دبیرخانه جشنواره، ثبتنام برای حضور در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری ‏نانو از تاریخ ۱۶ خردادماه ۹۴ آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.‏ هشتمین جشنواره نانو ۱۳ الی ۱۶ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بینالمللی تهران برگزار میشود.

لایحه ماده واحده مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی به تصویب هیئت وزیران رسید

 
 لايحه ماده واحده مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي در جلسه ديشب هيئت وزيران به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، ، در راستاي سياست هاي وزارت علوم و به منظور مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي ، لايحه ماده واحده مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي به منظور ارائه به مجلس شوراي اسلامي به تصويب هيئت وزيران رسيد.
 

فراخوان نهمین جشنواره سراسري نشریات دانشجویی اعلام شد

  فراخوان ارسال آثار به نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی  آغاز شده و تا پایان شهریور ماه  ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی، با رویکردی آینده نگر و توسعه محور و باهدف شناسایی استعدادهای برتر و تقویت پتانسیل های موجود در این بخش و معرفی آن و همچنین تقدیر از تلاش های مجاهدت گونة دانشجویان فعال درعرصة نشریات دانشجویی به صورت دو سالانه  برگزار می شود.
 

 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  صفحات