كانون برگزيدگان جشنواره خوارزمي به ثبت رسيد


تاریخ ثبت : ۰۴-۰۴-۹۴    موضوع : اخبار    امتیاز: 0 از 5  ( مجموع آرا : 0)
بازدید : ۲۴۷۱

دبيرخانه جشنواره جوان و بين‌المللي خوارزمي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران از ثبت كانون برگزيدگان خوارزمي خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئيس اداره حمايت از نوآوران اداره كل امور جشنواره‌ها و مسابقات علمي و فناوري در اين خصوص گفت: كانون برگزيدگان جشنواره خوارزمي يك سازمان مردم نهاد  است كه با تكيه بر سرمايه‌هاي معنوي و فكري برگزيدگان جشنواره‌هاي جوان و بين‌المللي خوارزمي شكل گرفته‌است.
آذر اورنگيان با اشاره به اينكه جشنواره‌هاي جوان و بين‌المللي خوارزمي از معتبرترين جشنواره‌هاي علمي كشور هستند گفت: با توجه به استمرار بيست و هشت ساله برگزاري سالانه جشنواره‌هاي جوان و بين‌المللي خوارزمي اين جشنواره از جمله افتخاراتي است كه در كارنامه سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران به ثبت رسيده است.
وي اظهار داشت: برگزيدگان اين جشنواره از سرمايه‌هاي معنوي و فكري ميهن اسلامي هستند كه هر يك از آنها مي‌توانند الگوي پشتكار، خودباوري و دانش‌پژوهي و كارآفريني دانش‌بنيان در مسير توسعه علمي و خدمت به جامعه باشند.
اورنگيان افزود: طرح ايجاد تشكلي كه موجب ارتباط برگزيدگان دوره‌هاي مختلف جشنواره خوارزمي با يكديگر شود از سال‌ها پيش در دبيرخانه خوارزمي مطرح شد و در سال 1390 با همراهي و همفكري جمعي از برگزيدگان شاخص و صاحب نام جشنواره، هيئت مؤسس كانون شكل گرفت و اقدامات لازم براي تدوين اساس‌نامه‌ و تشكيل هيئت مديره و ثبت كانوني مردم نهاد در وزارت كشور به انجام رسيد .
وي بيان داشت: اعضای هیئت امنا و هيئت مديره اين كانون از برگزیدگان دوره‌هاي مختلف جشنواره‌های خوارزمی (جوان و بين‌الملل) انتخاب شده اند.کلمات کلیدی : كانون برگزيدگان ، جشنواره خوارزمي ، ثبت ، پژوهشي ، اقبال لاهوري ، پرتال پژوهشي

   پرینت مطلب

ثبت نظر