سامانه ی دریافت پیشنهادات و ایده های حوزه ی اشتغال


تاریخ ثبت : ۰۷-۰۴-۹۵    موضوع : اخبار    امتیاز: 0 از 5  ( مجموع آرا : 0)
بازدید : ۱۳۵۱

راه اندازی سامانه ی دریافت پیشنهادات و ایده های حوزه ی اشتغال در پورتال استانداری

مشاور استاندار خراسان رضوی از راه اندازی سامانه ی دریافت پیشنهادات و ایده های حوزه ی اشتغال، تولید و صادرات در پورتال استانداری خبر داد.   
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، احسان ارکانی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور استفاده از ظرفیت های فکری و ایده های فعالان حوزه ی اقتصاد به ویژه توسعه ی اشتغال، رونق تولید و  افزایش صادرات، این بستر فراهم شد.
وی افزود: قسمتی از صفحه ی اصلی پورتال استانداری برای ارتباط با فعالان و صاحب نظران و دریافت پیشنهادات و ایده های مرتبط اختصاص یافت.
مشاور استاندار خراسان رضوی ضمن دعوت از کارشناسان، فعالان اقتصادی و علاقه مندان به این حوزه برای درج پیشنهادات خود در این سامانه، تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ، حمایت از پایداری مشاغل، افزایش ظرفیت تولیدات داخلی و حمایت از تولید باید با جدیت دنبال شود و این مهم جز با تجمیع امکانات و ظرفیت هادر بخش دولتی، خصوصی و مردم، محقق نخواهد شد.  
 ارکانی تصریح کرد: پیشنهادات دریافتی، توسط مدیران و کارشناسان ذی ربط در اتاق فکرهای تخصصی مورد بررسی، تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و چنانچه قابلیت اجرایی داشته باشد از پیشنهاد دهنده دعوت می شود و جزئیات دریافت و پیگیری خواهد شد.  
گفتنی است؛ آدرس پورتال استانداری خراسان رضوی www.ostandari.khorasan.ir می باشد و افراد می توانند در قسمت ایده های تولید واشتغال نظرات و پیشنهادات خود را درج کنند.


   پرینت مطلب

ثبت نظر